Informacja

Producenci

Formy płatności

Przelew - po przyjęciu zamówienia do realizacji zostanie przesłanu drogą mailową numer konta bankowego, gdzie uiścić sumę zamawianych towarów i kosztów transportu. Gdy pieniądze wpłyną na konto firmy  zostanie wysłany zamawiany towar.

 

Pobranie  - Istnieje możliwość zapłaty gotówką całą należną kwotę przy odbiorze przesyłki od kuriera. Ze względów bezpieczeństwa maksymalna kwota pobrania wynosi 5500 zł.

Polcard - Za pośrednictwem systemu Polcard  istnieje możliwość zapłacenia kartą kredytową bądź szybkim przelewem nie odchodząc od komputera. Jest to szybki i bezpieczny sposób na dokonywanie płatności za zamówienie. Korzystając z tej usługi można przyspieszyć czas realizacji zamówienia. Po otrzymaniu należności na naszym koncie zostanie wysłana paczka z zamówionym towarem.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym - klient nie ponosi już kosztów dostawy a towar czeka na miejscu do odbioru przy dokonaniu zamówienia.  

Płatność kartą płatniczą przy odbiorze osobistym -  klienci mają możliwość skorzystania z płatności kartą płatniczą/kredytową na miejscu w siedzibie firmy.