Informacja

Producenci

Serwis ogumienia OPMAR został założony w 1999, a w 2008 roku dołączyliśmy do ogólnoeuropejskiej sieci Euromaster - europejskiej, wiodącej sieci warsztatów szybkiej obsługi wyspecjalizowanej w kompleksowym serwisie opon oraz lekkiej mechanice. 

Nasz serwis dysponuje 4 stanowiskami dla samochodów osobowych oraz 3 dla pojazdów ciężarowych. Oferujemy naszym klientom produkty należące do takich sektorów rynku jak: opony do pojazdów osobowych, ciężarowych, rolniczych, a także przemysłowych, wielkogabarytowych i wózków widłowych. Świadczymy wszystkie usługi związane z wymianą oraz naprawą opon. Ponadto zajmujemy się lekką mechaniką samochodową, wykonując między innymi geometrię kół, napełnianie i odgrzybianie klimatyzacji oraz naprawę szyb. W naszej ofercie posiadamy również od 2013 roku taśmy przenośnikowe, a nasze usługi rozwinęliśmy o łączenie taśm przenośnikowych oraz gumowanie bębnów. 

W ofercie posiadamy w pełni profesjonalnie wyposażony Serwis Mobilny, który pozwala bezpośrednio interweniować w siedzibie klienta, ale również wykorzystując ich bazę floty klienta wykonywać zaplanowane działania w zakresie wymiany opon. Nasz Serwis Mobilny jest dostępny 24 godziny na dobę w razie interwencji w awarii na miejscu jej powstania.

Nasz zespół systematycznie bierze udział w szkoleniach, które pozwalają podnieść kwalifikacje. Serwis przeszedł szereg zewnętrznych audytów jakościowych przeprowadzonych przez niezależną firmę audytorską SGS. Potwierdziły one najwyższy poziom prac związanych z obsługą pojazdów, bezpieczeństwem użytkowników i pracowników serwisu. Zostaliśmy wyróżnieni Certyfikatem Jakości Michelin, który jest dowodem na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalne podejście do obsługi klienta.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek:     7:00-17:00

Sobota:                             7:00-15:00